NAILCOMPANY 

Witamy w świecie NAILCO – gdzie odnaleźć można informacje i produkty przeznaczone do kompleksowej pielęgnacji dłoni, stóp i paznokci. NAILCO to świat barwnych kolorów lakierów ZOYA, niezwykle intensywnej i efektywnej terapii dla zniszczonych dłoni i stóp QTICA BLACK LINE, jak i aromatycznych zabiegów QTICA SMART SPA. Marka BARIELLE spełni oczekiwania wszystkich osób poszukujących najwyższej jakości preparatów zapewniających zdrowie, piękno i witalność dłoni, stóp i paznokci.

Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości produktów do pielęgnacji dłoni, stóp i paznokci, znanych, sprawdzonych i cenionych na świecie marek.


NAIL
CONCEPT

Zadbanie dłonie to wizytówka każdego człowieka. Skóra dłoni jest bardzo delikatna i wrażliwa. Narażona jest na ciągłe działanie czynników zewnętrznych takich jak woda, wiatr, mróz, promienie słoneczne czy detergenty, które to osłabiają warstwę ochronną i niszczą ją. Dlatego tak istotna jest właściwa pielęgnacja skóry dłoni – jej systematyczne odżywianie, nawilżanie i ochrona. Odpowiednie produkty i zabiegi sprawią, że dłonie będą wyglądały zawsze olśniewająco.

Stopy, często pomijane w codziennych zabiegach pielęgnacyjnych, również wymagają odpowiedniej, regularnej pielęgnacji, by zachować estetyczny wygląd i zdrowie. Dla zachowania pięknego wyglądu i komfortu stóp i nóg konieczne staje się stosowanie odpowiednich preparatów kosmetycznych.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo marki i produkty do pielęgnacji dłoni i stóp o unikalnych konceptach, stworzonych specjalnie po to, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających profesjonalistów i ich klientów, zapewniając im najwyższy poziom satysfakcji.

 

NAILCOSMETICS

NAILCO oferuje szeroką gamę produktów, których stosowanie zapewnia piękny, zdrowy wygląd dłoni, stóp i paznokci! W ofercie NAILCO dostępne są nie tylko pojedyncze produkty, ale także kompleksowe zabiegi, specjalistyczne kuracje dla zniszczonych dłoni lub stóp, a także fascynująca gama kolorów lakierów Zoya.

 

NAILCOLOR

NAILCO to kolorowy świat lakierów ZOYA, ponad 300 najmodniejszych odcieni, wśród których każda klientka znajdzie swój ulubiony kolor. To sezonowe kolekcje lakierów w najmodniejszych kolorach, inspirowanych pokazami światowej mody. To soczyste kolory i zapachy zmysłowej pielęgnacji Qtica Smart SPA.

 

NAILCOOPERATION

Zapraszamy do współpracy salony kosmetyczne, ośrodki SPA, hotele, salony piękności, centra manicure i pedicure. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o produktach oferowanych przez NAILCO, skontaktuj się z nami:

 info@nailco.pl

 + 48 533 089 888

 

Zdjęcia i informacje zawarte na stronie www.nailco.pl są objęte prawami autorskimi  i nie mogą być wykorzystywane, kopiowane ani rozpowszechniane  przez inne osoby oraz firmy bez zgody Sprzedającego.